Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Kasım, 2014

Numune Taşıma Kapları

Numune Taşıma Kaplarımız 3 parçadan oluşmaktadır. Çanta, çanta içindeki 2,5 cm kalınlıgında kapaklı kutu hava geçirmez özelliğktedir. Kutu içinde ise idrar numunelerinin ve kan tüpü örneklerinin taşınmasını sağlayan aparat bulunmaktadır.

Numune Taşıma Kaplarındaki en özemli bölüm çantanın iç kısmında kullanılan özel ısı geçirmez ısıyı koruyan gri parlak kumaştan yapılmasıdır.Numune Taşıma Kapları üretimine 5 yıldır devam etmekte olan firmamız reklam amaçlı olarak da firmanızın logosunu 100 adet ve üzeri siparişlerde dilediğiniz renk çanta ön yüzüne LOGO baskınızı yapabilmekteyiz. Numune Taşıma Kapları

Numune Taşıma Kabı

Numune Taşıma Kaplarında olması gereken en önemli özelliklerin başında numunelerin sağlıklı ve belli bir ısıda taşınmasının sağlanmasıdır. Bu durumda çantanın en önemli özelliklerinden olan numunelerin yerlerinden çıkmaması için kutu içindeki özel aparat ve içindeki buz aküsünün bulunması ayrıca kutunun kapaklı olmasıdır.

Numune Taşıma Kabı Özellikleri

  • Çanta kumaş içinde özel bir malzeme kullanılmıştır. Isı geçirmez
  • Çanta içinde kutu ve kutu içinde özel numune aparatı bulunmaktadır.
  • Taşıma kulbu bulunur.
  • Çanta yanında sticker alanı bulunur. Yada o alanı kargo taşıma alanı olarak da kullanabilirsiniz.

Numune Taşıma Kabı üretimi sınırsız sayıda firmamız tarafından sğlanmakta ve Türkiyenin her yerine sevk edilebilmektedir.

Numune Taşıma Çantası

Yaklaşık olarak 5 senedir sektörde bulunan firmamız Türkiye’de Numune Taşıma Çantası imalatı ve üretimi yapmaktayız. Bilindiği üzere kan tüpü ve idrar numunelerinin taşınmasında bazı özelliklere ihtiyaç duyuyor firmalar. Laboratuvar ve hastaneler numunelerin taşınmasında tüplerin bir aparat ile taşınmasını istemektedir. Bunun sebebi numunelerin yerlerinden çıkıp akmaması, kan numunelerinin sıcaktan pıhtılaşmaması için belli bir ısıda taşınmasını istemektedir. Numune Taşıma Çantası özellikleri detaylıca aşağıdaki gibidir.

Numune Taşıma Çantası Özellikleri

  1. Çanta içinde özel parlak gri kumaş kullanılmıştır. Isıyı dengede tutar ve numunelerin belli ısıda taşınmasını sağlar.
  2. Çanta içinde kapaklı sıfır hava alan kutu kullanılmıştır.
  3. Kutu içinde tüplerin taşınmasını ve dik olarak durmasını sağlayan özel aparat bulunmaktadır.
  4. Çanta kapak içinde evrak taşıma alanı bulunmaktadır. Fermuarlıdır.
  5. Çanta çoklu adetlerde firma logolu yapılabilmektedir. Renk secenekleri vardır.

Firma olarak üretim adedi sınırımız yoktur. Her adetde stokta çantamız bulunmaktadır. Buz akülü olarak da sipariş geçebilirsiniz. Numune Taşıma Çantası DssReklam