Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Nisan, 2012

Polietilen Ambalaj Tasarım Ürün çalışmaları

Polietilen Ambalaj Tasarımı hakkında çalışmalarımıza 2 yıldır devam etmekteyiz. Ürün bazlı Polietilen Ambalaj Tasarımı ve sağlık sekteründe kan tüpleri taşınmasında Polietilen Ambalaj olarak çalışmalarımız bulunmaktadır. Firmamız çalışılacak ürün için öncesinde ürünü incelemekte sonradan oluşabilecek hataları minumuma indirmek için Polietilen Ambalaj Tasarımı çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz.

Polietilen Ambalaj Tasarım

Polietilen Ambalaj Tasarım için ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olduktan sonra en verimli olacak şekilde çalışmalara start verilmektedir. Son aşamada ürün için Polietilen Ambalaj Tasarım kararı verildikten sonra bıçak yaptırılarak seri üretime geçilmektedir. Polietilen Ambalaj Tasarım için tek adresiniz Dss Reklam Polietilen Ambalaj Tasarım

Köpük Ambalajının İçeriği

Köpük Ambalajı, Ambalaj tasarımı özellikle son birkaç yıldır en çok kullnılan koruma amaçlı malzeme seviyesine ulaşmıştır. Firmamız Köpük Ambalajı, Ambalaj tasarımı konusunda önce ürünün incelenmesi sonrasında tasarım ambalajı konusunda hazırlığını tamamlayarak ürünü maximum Köpük Ambalajı, Ambalaj tasarımı ile korunabilir hale getirmek için çalışmayı sonuçlandırmaktadır.

Köpük Ambalajı nasıl yapılır

Köpük Ambalajı, Ambalaj tasarımı özellikle kırılabilir ürünlerde yada korunaklı olacak şekilde ürünün her türlü darbelerden ve özellikle ürünün satışı sırasında kargo nakliyelerınde kırılmalarda en büyük korumayı ambalaj köpüğü sağlamaktadır.

Kan Numunesi, İdrar Kabı, Laboratuar Çantası ne amaçla kullanılır?

Öncelikle son yıllarda hastaneler ve laboratuarlarda bu tipte taşıma çantalarına çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır.Gerek tüplerin saglıklı ve korunaklı bır şekilde gerekse istenilen ısıda tasınmasını (içinde bulundurduğu buz aküsü sayesinde) sağlar.Çanta görsel açıdan ve içerik açıdan oldukça kullanışlı ve sağlamdır.

Laboratuar Çantası, Kan numune taşıma çantası

Özellikle son yıllarda kan tüplerinin taşınmasında tüplerin ve idrar kaplarının korunaklı ve istenilen ısıda gıdeceği yere ulaşması önemini artırmıştır. Bizde nunu düşünerek Laboratuar ve Kan tüpü taşıma çantalarını üretmekteyiz. Laboratuar ve Kan tüpü taşıma çantaları aşağıdaki malzemelerden oluşmaktadır.

  • Çanta
  • Kutu
  • Köpük
  • Buz aküsü

Çanta: Firmaların isteğine bağlı olarak her renkte üretimi yapılabilmekte, özellikle reklam amaçlı çanta ön yüzüne LOGO baskısı yapılmaktadır.

Çantaların ek bölmesinde görsellerimizdede göreceğiniz üzere fatura ve evrak bölmesi olarak kullanılmaktadır. Çanta kumaş içlerinde 3 mm lık köpük kullanılmaktadır.

Kutu: Isıyı korumak adına en onemlı malzemedır. Farklı ebatlarda elimizde bulunan kalıplardan değişik çalışmalar yapılabilmektedir.

Her ebatta kutu ve köpük çalışması yapılmaktadır.

Köpük: Köpük üzerinde değişik şablon çalışmaları yapabilmekteyiz. Bu konuyu genelde firmaların ıhtıyaclarına göre bir numune hazırlanarak sonrasında

onaya sunmaktayız.

Strafor Kutu, Polietilen Köpük

Laboratuar ve Kan tüpü taşıma çantalarında bu malzemeler çok önemlidir. Köpük içi şablon çalışmasında ekteki bölmeler oluşmaktadır.

Hastane Çantası, Laboratuar Çantası Nedir?

Bilgiğiniz üzere laboratuar ve hastanelerimizde ve bunun gibi benzer kuruluşlarda kan tüplerini ve idrar kaplarını taşınması için çantalar kullanılmaktadır. Bu çantalar  Hastane Çantası, Laboratuar Çantası dır.

Numune Çantası Özellikleri

Numune Çantası olarak da bilinen yada farklı isimlerle internette aranan kan tüplerini ve idrar numunelerini taşımak için ürettiğimiz buz akülü bu Numune Çantaları 3 malzemeden oluşmaktadır.

  • Çanta firma logo renginize göre yapılır ön yüze logo baskısı yapılmaktadır.
  • Numune Çantası kumaş aralarında 3 mm lık köpük bulunmaktadır.
  • Numune Çantası 2 gözden oluşmakta olup üst haznesi evrak taşıma amaçlı tasarlanmıstır.

Strafor kutu ; dilediğiniz ölçülerde ve ebatlarda temin edilebilir. Numunelerin belli ısıda taşınması konusunda onemli rol oynar. Kapaklı olması hava almasını engeller ve soguk havayı içerisinde hapseder. Böylece buz aküsünün ömrü uzun olur numuneler soguk olarak yasınır.

Polietilen köpük: Malzeme çok amaçlıdır. 2009 en iyi ambalaj malzemesi secilmiştir. Yırtılmaz su gecirmez kırılmaz özelliği en belirgin özelliklerindendir.

  1. PE köpük Numune Çantası için ihtiyaç duydugunuz taşıma örneklerine göre bıçak kesimi ile tasarımı yapılır.
  2. Kan numune örnekleri çapları ne olursa olsun bu esnek malzeme numuneleri kavramakta ve korunak sağlamaktadır.
  3. Orta bölümünde özel buz aküsü haznesi bulunmaktadır.

Numune Çantası için ihtiyaçlarınızı size en uygun olabilecek şekilde tasarlayıp üretimi gerçekleştirip size sunmak bizim işimiz.

Her türlü sorularınızı ve fiyat tekliflerinizi sitemizim iletişim sayfasından yada gsm numaralarımızdan bize ulaşarak sağlayabilirsiniz.

DSS REKLAM Numune Çantası

Numune Çantası