Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Ocak, 2012

Kullanılan malzeme, One Way Vision (Delikli Folyo) uzman ekip

One Way Vision (Delikli Folyo), ürün Noname olmamalıdır kullanmanız gerekir. OrijinalOne Way Vision (Delikli Folyo) (markalı) yapıştıktan sonra cam kenarlarında kalkmakkullanmayın. Ağrıyacaktır kafa sunulan herhangi bir garanti varsa para alırsanız.

Ince bir ürün olup olmadığını anlamak için One Way Vision (Delikli Folyo), yapışkan kısmıbakmak yeterli olacaktır. Bağlamlar yapışkan zamk Ekinizle ovaladığınızda One WayVision (Delikli Folyo) kullanılacak bir ürün değildir.

One Way Vision (Delikli Folyo) Siding süreci bu makineleri.

One Way Vision (Delikli Folyo) baskı makineleri kullanılmaktadır sürecinin önemli konularından biri. Müşteriler, bu noktada noktası, dijital baskı makinesi baskı kalitesinedikkat etmelisiniz. Şirket, anahtar soru sormak gerekir yürütmektedir One Way Vision (Delikli Folyo) One Way Vision (Delikli Folyo) kaç dpi makine kullanımı. Türkiye pazarınaHaziran 2007 makineleri gibi genel sağlık 400dpi kullanılır.Reklam Birka Servisi 1440dpisağlık makine kullanır müşteri sağlamak için.

One Way Vision (Delikli Folyo) Cephe İşlem Mürekkepleri kullanılır?

Mürekkep solvent bazlı mürekkep olması gerekir One Way Vision (Delikli Folyo). Solvent bazlı mürekkep UV ışınlarına karşı korumalı, mürekkepler solmaya olmayacaktır. Duvarreklamları uzun ömürlü üzerinde kullanabilirsiniz.

One Way Vision (Delikli Folyo) Silikon uzman ekip

One Way Vision (Delikli Folyo) sonra Giydirme Cephe One Way Vision (delikli folyo) yada eklem kenarları gibi alanlar olacaktır bitirdikten açık silikon kullanmanız gerekir. Busilikon One Way Vision (Delikli Folyo) un kalkmamasına kenarları yardımcı olacaktır.


Cephe Giydirme İle İlgili kısa bilgiler
-  Cephe Giydirme tasarımı yapmakta
-  Cephe Giydirme ile ilgili dijital baskıları özellikle kendi bünyesinde bulunan dijital baskı makinelerinde basmakta
-  Baskıdan alınan dijital baskı ile  Cephe Giydirme uygulaması yapmaktadır.
Cephe Giydirme konusunda alanla ilgili tasarım ekibimiz talep edilen cephenin ölçülerini almakta ve gerekli görsel çalışmayı yapmaktadır.Bunun sonrasında karşılıklı en
uygun yapılacak görsel çalışmada karara varılıp cephe giydirilmektedir.
Reklam ve pazarlama çalışmaları konusunda en etkin çalışmalardan biri olan Bina Cephe Giydirme çalışmaları, firmalar tarafından yoğun tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.
Cephe Giydirmenin avantajları nedir?
- Cephe Giydirme binanızın cephesinde sürekli reklamınız olacaktır.
- Cephe Giydirme binanızın önünden, yakınından geçen herkese reklamlarınızı yapmış olacaksınız.
- Cephe Giydirme binanızın cephesindeki reklamınız bilboarda yapacağınız reklama göre çok daha ekonomiktir.
- Cephe Giydirme talep ettiğiniz sıklıkla değiştirebileceğiniz bir çalışmadır.
- Cephe Giydirme en az 3-4 yıl kalıcı olabilmektedir.
- Her türlü binaya, Bina Cephe Giydirme yapılabilmektedir.
Firmamız İstanbul merkezli olmasına rağmen, Bina Cephe Giydirme konusunda Türkiye’nin her ilinde hizmet verebilmekteyiz..
Sitemizin iletişim sayfasından yada cep numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
DSS REKLAM cephe kaplama

Cephe Giydirme İle İlgili kısa bilgiler

  • Cephe Giydirme tasarımı yapmakta
  • Cephe Giydirme ile ilgili dijital baskıları özellikle kendi bünyesinde bulunan dijital baskı makinelerinde basmakta
  • Baskıdan alınan dijital baskı ile  Cephe Giydirme uygulaması yapmaktadır.

Cephe Giydirme konusunda alanla ilgili tasarım ekibimiz talep edilen cephenin ölçülerini almakta ve gerekli görsel çalışmayı yapmaktadır.Bunun sonrasında karşılıklı en uygun yapılacak görsel çalışmada karara varılıp cephe giydirilmektedir.

Reklam ve pazarlama çalışmaları konusunda en etkin çalışmalardan biri olan Bina Cephe Giydirme çalışmaları, firmalar tarafından yoğun tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.

Cephe Giydirmenin avantajları nedir?

  1. - Cephe Giydirme binanızın cephesinde sürekli reklamınız olacaktır.
  2. - Cephe Giydirme binanızın önünden, yakınından geçen herkese reklamlarınızı yapmış olacaksınız.
  3. - Cephe Giydirme binanızın cephesindeki reklamınız bilboarda yapacağınız reklama göre çok daha ekonomiktir.
  4. - Cephe Giydirme talep ettiğiniz sıklıkla değiştirebileceğiniz bir çalışmadır.
  5. - Cephe Giydirme en az 3-4 yıl kalıcı olabilmektedir.
  6. - Her türlü binaya, Bina Cephe Giydirme yapılabilmektedir.

Firmamız İstanbul merkezli olmasına rağmen, Bina Cephe Giydirme konusunda Türkiye’nin her ilinde hizmet verebilmekteyiz..

Sitemizin iletişim sayfasından yada cep numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

DSS REKLAM Cephe Giydirme

Ambalaj Tasarımı Hakkında Bilgiler

Firmamız özellikle ürün bazlı kutu içerisinde yada farklı branşlardaki elektronik, sağlık sektörü yada makina kimya sektörü branş farketmeksizin ürün bazlı polietilen köpük korumalı Ambalaj Tasarımı yapmaktadır. Grafiker arkadaşlarımızın özenle ve titizlikle çalışmalarını bizzat siz müşterilerimizle koordineli çalışmaları sonucunda ortaya çıkardığımız tam odaklı Ambalaj Tasarımı müşterimizin tüm ihtiyacını görecek düzeye geldiğinde seri üretime geçilmektedir.

Ambalaj Tasarımı ve Bıçak

Ambalaj Tasarımı sırasında belirlediğiniz şablon doğrultusunda yada elinizde hazır olan bir ürünü sadece bize bizzat ürünü vermeniz yada grafik çizimini iletmeniz yeterli olmaktadır. Ürüne ve gelen maile göre Ambalaj Tasarımı yapılmakta ve ürün için bıçak hazırlanmaktadır. Tüm bu işlemler karşılıklı Ambalaj Tasarımı yapıldıktan sonra gerçekleşmektedir.

Özellikle Ambalaj Tasarımı sağlık sektöründe referanslarımızdan da anasayfamızda göreceğiniz üzere numune taşıma çantaları üretmekteyiz. Bununla kalmayıp firmamız Ambalaj Tasarımında kendisini dahada geliştirmiş ve farklı ürünlerde çalışmalar yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Sizde ürününüz zarar görsün istemiyor iseniz ürününüzü Ambalaj Tasarımımızla dahada güvenli hale getirmek isterseniz bizi arayınız yada sitemizin iletişim sayfalarından bizlere ulaşabilirsiniz. Ambalaj Tasarımı Dss Reklam

Strafor Kutu

Çeşitli ebatta ve boyutlarda elimizde strafor kutu stoklarımızda bulunmaktadır. İlaç sektörü sağlık sektörü ve gıda sektöründe Strafor Kutu kullanılmakta ve son yıllarda üretimimiz yüzdesel olarak artmıs bulunaktadır.Strafor Kutu ve strafor ihriyaçlarınız için Türkiye bazında sipariş alınabilmektedir.

Strafor Kutu, Strafor