Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Nisan, 2011

Numune Taşıma Çantası genel içerik ve Özellikleri

Numune Taşıma Çantası yaklaşık olarak 2 yıldır üretici firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Yapmış olduğumuz örnek çalışmalarımızı sitemizin ana sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Numune Taşıma Çantası özellikle soguk olarak tasınmasının detaylarına kadar çalışma yapmıl bulunuyoruz. Çanta iç bölümü parlak soguk gecırmez özel kumaştan yapmaktayız. Çanta iç kapak kısmında bulunan bölme evrak için tasarlanmıştır.

Numune Taşıma Çantası içerisinde 2,5 cm kalınlıgında sağlam strafor kutu bulunmakta ölçüsü 16/20/25 dir. Kutu içerisinde kan numuneleri ve idrar numunelerinin girmiş olduğu köpük malmememiz bulunmaktadır. malzemenin esnek olması her çapta tüpü taşınmasında kolaylık sağlamaktadır. Kesinlikle yırtılmaz su gecirmez ve kırılmaz bır malzemedir. 2010 yılının en iyi ambalaj tasarım malzemesi secilen bu malzemeyi Numune Taşıma Çantasında kullanarak müsterilerimize mdaha iyi hizmet vermekteyiz.

Numune Taşıma Çantası ön yüzüne firmaların logo renklerınden yapmış olduğumuz çantalara Logo baskısı da uygulanmaktadır. Her türlü soru ve önerileriniz için bize sitemizden yada gsm numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

DSS REKLAM

Numune Taşıma Çantası, Numune çantası

Ambalaj tasarımı

Bu sektörde laptop , notebook, masaüstü vb cihazlarda elektronik sektöründe farklı ürünlerde ilgili konu hakkında da çok detaylı çalışmalarımız bulunmaktadır.Polietilen köpük tasatımlarımız bulunmaktadır. Elektronik dünyasındakşi her türlü malzemeyi koruma amaçlı köpük tasarımlarımız bulunmaktadır.

DSS REKLAM

Numune Çantası, Kan taşıma çantası, Numune taşıma çantası, Polietilen köpük çanta, polietilen köpük levha,

Laboratuar çantası, hastane çantası, örnek taşıma çantası, medikal çanta, tahlil çantası, kan örneği taşıma çantası, kan transfer çantası, numune transfer çantası, numune transferi, vb gibi bir çok isimle tanıtılan bu numune çantaları firmamız tarafından yaklaşık 2 yıldır üretimi yapılmaktadır. Gerek sitemizin görsel sayfasından gerekse referanslar bölümünden bizlere ulaşabilir ve çanta örneklerimizi görebilirsiniz.

Ambalaj tasarımı hakkında da çok detaylı çalışmalarımız bulunmaktadır.

Polietilen köpük tasatımlarımız bulunmaktadır. Elektronik dünyasındakşi her türlü malzemeyi koruma amaçlı köpük tasarımlarımız bulunmaktadır.

DSS REKLAM

Numune Çantası ve özellikleri

Numune Çantası özellikle sağlık sektöründe gerek hastaneler gerekse laboratuar firmaları tarafından ihtiyaç duyulan bir malzeme haline gelmiştir.  Numunelerin soğuk olarka taşınması yada buz akülü yada buz aküsüz olarak taşınması konusunda Numune Çantası siz değerli firmaların ihtiyaçlarına göre grafiker arkadaşlarımızın özel tasarımlarından sonra belirlenerek üretim aşamasına geçilmektedir.

Numune Çantası kullanılan malzemeler

  • Çanta ve çanta içi numuneleri koruyan iç soğuk sünger
  • strafor kutu
  • pe köpük

dilerseniz Numune Çantası firmanızın logo rengine göre yapılmakta ve ön yüzüne logo baskınız yapılmaktadır.

Referanslarımızı ve örnek Numune Çantasını  ana sayfada görsellerde görebilirsiniz. Türkiyenin her iline çalışma yapılmakta ve adrese teslim sevkiyat yapılmaktadır.

Numune Çantası