Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Mart, 2011

Numune Taşıma Çantası

Numune Taşıma Çantaları yaklaşık 2 yıldır üretimini yapmaktayız. Özellikle laboratuar, hastaneler ve özel kuruluşların ihtiyaç duydugu Numune Taşıma Çantası firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tasarımı yapılarak üretim yapılmaktadır. Çanta özelliklerimiz;

 • Çanta logo baskılı olup istenilen renkte üretimi yapılabilir.
 • Kumaş aralarında 3 mm  lık köpük kullanılmakta çantayı dış darbelerden korumaktadır.
 • Çanta üst ikinci gözü evrak taşınması için tasarlanmıştır.

Numune Taşıma Çantası içerisinde kapaklı strafor kutu kullanılmaktadır. Değişik ebatta ve ölçülerde strafor kutu bulunmaktadır. Kutuların iç kısmına göre grafiker çalışma yapılarak ihtiyaç duyulan şablonda üretim yapılabilir. Strafor kutu içinde kullandığımız köpük malzemesi kan tüplerini korunaklı ve soğuk olarak taşınmasını sağlar.

Numune Taşıma Çantası kutu içerisindeki özellikler

 1. Kan tüpleri için özel bölme 40-50 adet taşınabilir hazne bulunmaktadır.
 2. 2-4 adet idrar kabı haznesi bulunmaktadır.
 3. 1 adet buz aküsü haznesi bulunmaktadır.

İstenilen miktarda üretim gerçekleştirilmekte, yurt içi ve yurt dışı sevkiyatlar yapılmaktadır. Aşağıda referanslarımız bulunmaktadır.

Ankara Numune Hastanesi

Gelişim Tıp Laboratuarı

Çağlar tıp

Burtom Sağlık Grubu

Hipokrat Tanı Merkezi

Biotıp lab.    vb .

Numune Taşıma Çantası  DSS REKLAM

Numune Çantası Özellikleri

Numune Çantası olarak da bilinen yada farklı isimlerle internette aranan kan tüplerini ve idrar numunelerini taşımak için ürettiğimiz buz akülü bu Numune Çantaları 3 malzemeden oluşmaktadır.

 • Çanta firma logo renginize göre yapılır ön yüze logo baskısı yapılmaktadır.
 • Numune Çantası kumaş aralarında 3 mm lık köpük bulunmaktadır.
 • Numune Çantası 2 gözden oluşmakta olup üst haznesi evrak taşıma amaçlı tasarlanmıstır.

Strafor kutu ; dilediğiniz ölçülerde ve ebatlarda temin edilebilir. Numunelerin belli ısıda taşınması konusunda onemli rol oynar. Kapaklı olması hava almasını engeller ve soguk havayı içerisinde hapseder. Böylece buz aküsünün ömrü uzun olur numuneler soguk olarak yasınır.

Polietilen köpük: Malzeme çok amaçlıdır. 2009 en iyi ambalaj malzemesi secilmiştir. Yırtılmaz su gecirmez kırılmaz özelliği en belirgin özelliklerindendir.

 1. PE köpük Numune Çantası için ihtiyaç duydugunuz taşıma örneklerine göre bıçak kesimi ile tasarımı yapılır.
 2. Kan numune örnekleri çapları ne olursa olsun bu esnek malzeme numuneleri kavramakta ve korunak sağlamaktadır.
 3. Orta bölümünde özel buz aküsü haznesi bulunmaktadır.

Numune Çantası için ihtiyaçlarınızı size en uygun olabilecek şekilde tasarlayıp üretimi gerçekleştirip size sunmak bizim işimiz.

Her türlü sorularınızı ve fiyat tekliflerinizi sitemizim iletişim sayfasından yada gsm numaralarımızdan bize ulaşarak sağlayabilirsiniz.

DSS REKLAM Numune Çantası

Numune Çantası