Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Şubat, 2011

Numune Taşıma Çantası

Firmamız Numune Taşıma Çantası üretimine 2009 yılında başlamıştır. Gerek yurt içi gerekse yurtdışı taşımalarına uygun olacak şekilde dizayn edilen Numune Taşıma Çantası birkaç parçadan oluşmaktadır. Çanta kumaş özelliği ve kumaş içlerinde 3 mm lik köpük bulunması Numune Taşıma Çantasını dış darbelere karşı korumaktadır. 2 ci üst göz özellikle fatura ve evrak için tasarlanmıştır. Çanta içinde 2,5-3 cm kalınlığında kapaklı strafor kutu bulunmaktadır. Strafor kutu içerisinde ise farklı çaplarda kan tüplerinin taşıma haznesi 2-4 adet idrar kabı taşıma haznesi ve buz aküsü haznesi bulunmaktadır.

Numune Taşıma Çantası belli adetlerde üretimini yapmaktayız. Özellikle data logger da temin edilerek numunelerinizin kac derece soğuklukta taşındıgını elgelerıyle öğrenmış bulunuyorsunuz. Tüm Türkiye çapında ve yurtdışı firmalara labaratuar, hastaneler ve medikal firmalara çalışmalarımız bulunmaktadır. İstenilen miktarda üretim gerçekleştrilmektedir.Numune Taşıma Çantası hakkında daha detaylı bilgi için sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Numune Taşıma Çantası

DSS REKLAM Numune Taşıma Çantası

Kan Numune Çantası özellikleri
Firmamız 2 yıla aşkın sağlık sektöründe özellikle kan numunelerinin ,idrar numunelerinin ve serumların taşınmasında gerek yurtiçi gerekse yurtdışı taşımalara uygun olacak şekilde data logger’lı çantalar üretmektedir. Çanta içlerinde 2,5 cm kalınlığında strafor kutu belirli ebatlarda olmak üzere hazırlanıp iç dizaynı firmaların ihtiyaç duydukları ve kullanabilecekleri şekilde tasarlanır ve üretime geçilir.Çanta içlerinde kullandığımız sünger yada yumuşak köpükten yaplan taşıma aparatları, kan tüplerini en sağlıklı şekilde taşınmasını sağlamaktadır.
Buz aküsü haznesi soguk olarak tasınmasında onemlı rol oynamaktadır. Türkiyenin her ilini üretim yapılarak sevkiyatı yapılabilmektedir. Her türlü sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Kan Numune Çantası