Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Kasım, 2010

Kan Nakil Taşıma Çantaları firmamızca 1,5 yıldır üretilmektedir.Özellikle biokimya laboratuarları ve özel hastanelerın kan numune örneklerini istedikleri sıcaklık ve derecede taşıyabilmeleri ve ayrıca dış darbelere karşı taşınma esnasında korunaklı olmasını saglayan çanta kumaş içi köpük takviyemızle istenilen en uygun Kan Nakil Taşıma Çantaları üretebilmekteyiz.

Kan Nakil Taşıma Çantaları 3 malzemeden oluşmaktadır. ÇAnta ,kutu ve iç dizayn köpük tüplerin girdiği köpük kırılmaz yırtılmaz su gecırmez ve anti statik özelliği taşımaktadır. Her ebatta ve renkte Kan Nakil Taşıma Çantaları yapılmaktadır. Firmaların logo renklerinde özellıkle durulmaktadır. Çanta içi taşıma haznesi firmanın ihtiyacına göre tasarımı yapılarak kesın sonuca ulaşılmaktadır.

Kan Nakil Taşıma Çantaları hakkında sormak ıstedıgınız ger türlü sorularınız ıcın sıtemızın ıletısım sayfamızdan sözlü yada yazılı olarak bızlere ulaşabilirsiniz. DSS REKLAM Kan Nakil Taşıma Çantaları

Kan Nakil Çantası Genel Bilgilendirme

Laboratuar, özel hastaneler, medikal firmalar vb gibi benzer kuruluşların son yıllarda ihtiyaç duydugu kan nakil çantalarını firmaların ihtiyaçları dogrultusunda üretmekteyiz. Bu çalışmalar esnasında  üretim aşamasında kullnılabilecek en uygun çantayı firmalara göre odaklamak ve kesın sonuca gitmek çalışma politikamızın başında gelmektedir.

Kan Nakil Çantası Özellikleri ve açıklama

Kan nakil çantası yada numune çantası vb gibi birçok adı olan bu ürünümüzü 2 yıldır bırçok kuruluşa hizmet vermekteyiz. Sitemizin ama sayfasında önceki çalışmalarımızı ve referanslarımızı görebilirsiniz. Yurt içi ve Yurtdışı çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Yurt içi her ile sevkiyat yapılmaktadır. 500 adet ve üzeri siparişlerde nakliye firmamızca karşılanmaktadır.

Kan Nakil Çanta Kullanılan malzemeler

  • Çanta (3mm kumaş içi köpük kullanılmıştır. İkinci kar bölmesi evrak ve fatura taşıma amaçlı yapılmıştır.)
  • Kutu tüplerin belırlı bır ısıda tasınması acısından cok onemlıdır. Farklı ebalarda üretilmektedir.
  • Köpük her ebatta kan tüpünü haznesinde rahatlıkla muhafaza edebılecek özellıktedır. Buz akusu hanesı 35 ve daha fazla tüpü taşıma kapasiteli 4 adet ıdrar kabını taşıma kapasitelidir.
  • Çanta ön yüzlerine firma logo baskıları yapılmaktadır. Buda ürüne ayrı bır özellık katmaktadır.