Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Ağustos, 2010

Medikal Çantalar, Laboratuar Çantası, Kantüpü Çantası

Özellikle Meddikal,laboratuar ve Hastanelerde kullnılan kan tüpü taşıma çantası 3 farklı malzemeden

oluşmaktadır.

1.Çanta 2.Kutu  3.Köpük

Çantalar özellikle firma logo renklerinden yapılmakta ve ön yüzüne reklam amaçlı LOGO baskısı

yapılmaktadır.

Kutular tüplerin ısı sevıyesını düşük tutması adına bırebir faydalı olmaktadır.Buz akuludür. Köpük

tüplerin ve idrar kaplarının buz aküleri arasında saglıklı bır sekılde her ebatta tüpü haznesınde tasıyacak

sekılde tasarlanmaktadır. Sizde ürünlerimizı sitemizi riyaret ederek Laboratuar Çantası bölşümünden

görebilirsiniz. DSS REKLAM

Görsel reklam çalışmalarının başında cephe giydirmeleri en öne çıkanıdır. Eski görünümlü bir binanın cephesini hem güzelleştirmek hemde reklam alanı olarak kullanabilmek açısından vinyl germe çalışması en uygunudur. Cam cephelerinizde reklamınızı yapabilmeniz için one way vision yada folyo uygulama çalışmaları yapılabilir. Seçiminiz hangisi olursa olsun DSS Reklam olarak her türlü baskı ve uygulama çalışmalarınızda sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz.

LABORATUAR ÇANTASI, TAHLİL NUMUNE ÇANTASI

Firmamız özellıkle son yıllarda kullanılmaya başlanan ve gitgide gelişen medikal saşlık sektöründe kan numunelerinin ve idrar örneklerinin belırli ısıda taşınabilmesi için içerisinde buz aküleri bulunan farklı isimlerle anılan bu çantaları üretmektedır.
-Çanta
-Strafor hazır kalıplı kutular(değişşik ebatlarda)
-Tüplerin gireceği yumuşak köpük

3 malzemeden oluşan ürünümüzü bir çok firmaya yaptık.Sitemizin LABARATUAR ÇANTASI bölümünden görsellerimizi görebilirsiniz.Çantalar özellıkle firma logo rengi baz alınarak ve ön yüzüne LOGO baskısı yapılarak üretilmektedir.Bu da firmaya eksradam reklam amacı saglamaktadır.

DSS REKLAM olarak hastanelere ve laboratuarlara yonelık bu calısmalarımızda kan numunelerının soguk sekılde taşınabılmesı ıcın tasarlamıs oldugumuz taşıma cantaları ÇANTA,STRAFOR KUTU,PE KÖPÜK ten olulmaktadır.

1.ÇANTA: Fırma rengınıze uygun yapılabılmekte ve ön yüzüne LOGO koyulmaktadır.Reklam amaçlı.
2.STRAFOR KUTU: Değişik ebatta elımızde kalıplar bulunmakta ve temın edılebılmektedir.
3.PE KÖPÜK: Strafor kutunun ıcerısıne tupleri ve ıdrar kabını ve Buz akusünü hangi şablonda isterseniz o şablona göre tasarımını yapmakta ve üretime geçirmekteyiz.

LAboratuar Çantası,Numun eÇantası,Kan numune Örneği Çantası,Hastane Çantası,MEdikal ÇAnta,Sağlık Çantası
değişik adları bulunmaktadır.
Sitemizin LAB.ÇANTALARI bölümünden örnek çalışmalarımıza görsellere ulaşabilirsiniz.

Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

MEdikal firmalar,laboratuarlar,hastaneler, kan merkezleri, tıp merkezleri son yıllarda kan numunelerini yada ıdrar numunelerini taşırken çok güçlükler çekmekteydıler.Bunun sebebı tüplerin kan numunelerının uygun sogukluk derecesınde gıdecegı yere ulaşması yada kırılmadan dokulmeden saglıklı bır sekılde ulaşmasıydı.İşte bu yoldan cıkarak üretimini yapmakta oldugumuz çanta ve köpük çalışmalarımızı 2010 yılında da ıyıce genışlettik.Yurt dışından bekledıgımız ozel numune ıle dahada müşteri ağımızı genışletmış olacagız.Çanta numune orneklerımızı sitemizin lab.çantası başlığı altında gorebılırsınız.Dilediğiniz sorularınızı bızlere sorabılırsınız.

Yaklasık 2 yıldır polıetılen köpük strafor kutu ve cantadan oluşan ozellıkel laboratuar ve hastaneler ıcın tasarlamıs oldugumuz bu cantalar fırmaların ıhtıyaclarına gore tasarlanmaktadır.ÇAntaları firma logo renklerıne gore tasarlıyoruz.Numune kan tupleri ebatları ne olursa olsun köpük malzemesının esnek yapısı nedenıyle rahatlıkla numunelerı ıcıne alabılmektedır.Tupleri kavrayan yapısı canta ters cevrılse dahı kesınlıkle haznesınden cıkmamaktadır.Buz akusu bolmesı tuplerın soguk kalmasında onemlı rol oynar.Sizde kan tüpü numunelerınızı ıdrar kablarınızı guvenlı bır sekılde taşımak mı ıstıyorsunuz adresınız DSS REKLAM olmalı. Her türlü sorularınız ıcın sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilir.Yada GSM numaralarımızdan arayabilirsiniz.