Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Nisan, 2010

Firmamız özellıkle reklam konusunda 1 numaradır.Gerek kullnılan malzemelerın kalıtesı gerekse montaj için her türlü çalışmayı yerınde yaparak musterı memnunıyetımızı usr sırada tutmaktayız.Sizde bizimle çalışmak istersenız fıyat teklıfı almak tada sorularınız ıcın sıtemızın ıletısım sayfasından bıze ulasabılrısınız.DSS REKLAM

DSS REKLAM olarak medikal sağlık sektöründe özellıkle laboratuvar,özel hastaneler, tanı merkezlerince çok amaçlı kullnılan ve ıhtıyac duyulan kan tüpü taşıma çantasını firmanızım ıhtıyac duydugu ve kullandıgı malzeme ornek olçülerine göre numune hazırlayarak ihtiyacınız olan çantayla sizi buluşturuyoruz.İçerisinde buzluk hanesı ve 40-50 dilersenız 100-150 tüp taşıyabileceginiz buyuklukte köpük strafor kutulu olacak sekılde çalışmalarımız bulun maktadır.Her türlü sorularınız ıcn sitemızın ıletişim sayfasından bıze ulasabılırsınız.Saygılarımızla

Firmamız sektorde cok kullnılmaya başlayan polietilen köpük malzemesini ihtiyaç duydugunu zürüne göre ambalaj tasarımlarında her konuda yardımcı olmaktadır.Laboratuvar ve tanı merkezlerının ozellıkle tahlil tüplerini taşımak amaçlı ıhtıyac duydukları bu malzeme su sıralar strafor kutu ıcıne Polietilen köpük olarak çalışmalar yapılmaktadır.Firmamız yerınde ve ihtiyaca göre üzününüzü taşıyacak ve muhafaza edılecek sekılde numuneyı hazırlar, LOGO rengınıze göre taşıma çantası yapılarak görsel acıdan da reklam amacı saglanmaktadır.Sorularınız ıcın iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız kan tüplerinin taşınması işlemlerınde özellikle laboratuvarlar ve özel hastanelerın sıklıkla kullandıgı bu taşıma çantalarını polietilen köpük yada istenilen ebatta elımızde bulunan hazır strafor kalıplarımızla gereklı calısmayı yaparak fırmalara ihtiyacı olan ürünü oratay cıkarıyor ve numune çalışmamızı karşılıklı fikir alışverısınde bulunarak tamamlıyoruz.İstenılen üründe firma onayı verdıkten sonra serı üretime gecıyor ve çalışmaları sonlandırıyoruz.Müşteri memnunıyetı işimizde ilk sırada olup farklı alan çalışmalarında da destek verıyoruz.Her türlü sorularınız için iletişim sayfamızdan bıze ulaşabilirsiniz.

DSS REKLAM olarak firmamız medıkal sektörün özellikle kan tüplerini ve tahlih tüplerini taşıma çalışmalarında firmalara destek olmaktayız.İhtiyaclar ve kullanılabılecek en uygun malzemeye göre tasarım calısmalarımız yapılmakta ve istenılen ve ihtiyac duyulan ürene göre üretim yapılmaktadır.Özellikle Çanta LOGO renginiz doğrultusunda hazırlanıp on yuzune de LOGO koyuldugunda hem REKLAM ve görsel amaçlı ek bır fayda sağlamaktadır.Ürünlerimiz EN sağlıklı olarak ÇANTA içi Strafor KUTU ve Strafor Kuru içinde polietilen köpük şeklindedir.Ayrı ve farklı şekıllerde çalışma yapılmaktadır.Sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.DSS REKLAM

Dss REKLAM olarak sektorde erek fuarlarda olsun gerekse reklam amaçlı çalışmalarda firmaların ıhtıyacları dogrultusunda strafor köpükten harf tebela yapmaktayız.Diğer bir çalışmamı zıse polietilem köpük ambalaj malzemesidir.Bu malzeme ozellıkle tahlil ve kan tüplerini taşıma çantalarının iç kısmında fırmaların kullanım şekline göre değişmektedir.Her türlü teklifiniz için sitemizden bıze ulaşabilirsiniz.