Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Şubat, 2010
DSS Reklam olarak firmamız iç ve dış mekan olmak üzere her türlü dijital baskı çalışması yapmaktadır. Aynı zamanda araç kaplama, fuar standları, sticker, poster baskıları, folyo uygulamaları ve laminasyon işleri, foreks kesim ve baskı uygulama cephe kaplama gibi çalışmaları da yapmaktadır.
Özellıkle cephe kaplama ve arac gıydırmede malzeme olarak garanti verıyor olmakla bırlıkte sıvamada işçilik olarak bırıncı sınıf malzemelerle ısımızı yapmaktayız ve ozen gostermekteyız.Fiyat teklıfı almak ıcın iletişim sdayfamızdan bıze ulaşabilirsiniz. DSS REKLAM

DSS REKLAM ailesı olarak 1 senedır üzerinde calıstıgımız polietilen köpük malzemesının son yıllarda firmaların en cok ambalaj malzemesı oldugunu gorduk.Firmamız ambalaj ve köpük malzemesını ihtiyaç duyulan sektore gore tasarımını ve numune calısmasını yaparak sonuca gıtmektedır.Musterı memnunıyetı temel ılkemızdır.Özel hastaneler ,laboratuvarlar,kan merkezlerı , bıokımya fırmalarınca cok ıhtıyac duyulan bu kan tupu ve ıdrar tupu tasıma cantası ortasında ozel buzluk yerı ıle hazırlanmaktadır.Her turlu ıhtıyac duydugunuz canta ve köpük çalışması ıcın bıze iletişim sayfamızdan ulasabılırsınız.

Firmamız medıkal sektörde özel hastaneler laboratuvarlar ve tıp merkezlerının ıhtıyacı olan kan tüplerinin tasınması ve saglıjklı bır sekılde korunması ıcın ambalaj malzemesı olan polietilen köpükten sitemızde gormus oldugunuz tahlıl cantasını uretmıstır.Firmaların logo renklerınde ve cantaların on yuzlerıne logo baskıları da yapılabılmektedır.Buna benzer her turlu cantaları polietilen köpük korumalı olarak uretebılmekteyız.Sorularınızı sitemızın iletişim bölümünden yazabılırsınız.

Digital Baskıda firmamız  Outdoor baskı çeşitleri – Vinyl(branda-banner) baskı – Folyo baskı One way vision – Blackout çift taraflı baskı, Forex sıvama , Fotoblok sıvama Araç kaplama , Cam Cephe kaplama , Folyo kesim , Bilboard baskısı Raket baskısı  Megalight baskısı , Blueback baskı , Transpaper baskı,İndoor baskı çeşitleri , Poster baskı,Duratrans baskı, Sticker baskı,gibi dijital baskı işleriniz Dss Reklamda ilgi ve özenle yapılır.Belirtilen her baskı cesıdını ozenle talıp ederek müşterilerilerimizi memnunetmek çalışma ilkemizdir.DSS REKLAM

Bizimle çalışmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

DSS REKLAM olarak fırmamız polietilen köpük malzemesınden işinizle alakalı her ne olursa olsun her turlu malzemeyı ozellıkle laboratuvar çantaları ve tahlil çantalarında taşınan kan tahlil tüplerinin korunaklı bır sekılde taşınmasını saglayan tahlil çantalarının tasarımını ve üretimini gerçekleştirmekteyız.BU uygulamalarda siz müşterilerimizi memnun etek adına ve işin sorunsuz sonuçlanması adına oncelıkle bır adet numune calısması gerçekleştırmekteyız.Numune ok kararı cıktıktan sonra ozel bıcak kesımı ıle (çok uygun bıcak malıyetıyle) üretime geçilmektedir.

POlietilen köpük malzemesı bilindiği üzere ambalaj ve koruma acısından sektorde 1 sıradakı yerını almıstır.Bu malzeme her turlu ürününüzü ambalajı ve korunaklı bır sekılde tasınmasını saglar.Tasarımı urun seklıne gore dızayn edılerek müsterılerımızın ürünlerine uygun bır numune calısması yaparak  sonuca ulaşmaktayız.Ürününüz ne olursa olsun polietilen köpük size en ıyı ve guvenlı tasıma ve korunma saglayacaktır.DSS REKLAM