Paletler birçok sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Marketlerde, pazarlarda, fabrikalarda, mağazalarda ve sayamadığımız birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı karşılamak işletme sahipleri açısından büyük maliyetler doğurabilir.
Birçok materyalde olduğu gibi palet sektöründe de ikinci el palet piyasası mevcuttur. Paletler az kullanılarak ya da tamir edilerek tekrar ikinci el olarak satışa sunulabilirler.
Kullanım açısından sizlere bir sıkıntı yaratmayacak olan 2. el paletler işletme maliyetlerinizi düşürecektir. Çetin Palet Firması palet üretiminde önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir şirket ünvanını almıştır. Verdiği ikinci el plastik palet satış hizmeti ile ticari maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Archive for Ocak, 2010

Dss Reklam Tabela İşlerimiz İtina İle ve Uygun Fiyatlara Yapılır

İçten Led aydınlatmalı tabela,

Endirek led aydınlatmalı tabela,

Kutu plexi harf,

Kutu paslanmaz harf,

Kutu Alüminyum harf,

Işıklı ve ışıksız Plexi tabela,

Işıklı ve ışıksız Vinyl germe tabela,

Alüminyum oyma tabela,

Plexi kabartma tabela,

Fener tabela,

Demir konstüriksiyon,

Alüminyum konstüriksiyon,

Neon tabela,

Gravür,

Totem tabela,

Çatı tabelası,

Cephe giydirme,

Yönlendirme tabelası,

Kaide,

Yol tabelası,

Polikarbon tabela,

Bilboard tabela,

Duratrans kasa

İletişim bölümümüzden bizimle irtibat kurun tabela işlerinizi en uygun fiyatlara yapalım.

Laboratuvar ve tahlil çantası ülkemizde gerek bulunulan il içinde gerekse iller arası taşıma esnasında oldukça hassasıyet gösterılerek tahlil tüplerinin bu çantalarda polietilen köpük içerisinde taşınması ürüne güvenli bir teslimat sağlamaktadır.Firmaların en cok ıhtıyacı olan ve dogru tasarım yapılması acısından numune çalışmaları hassasıyetle yapılmaktadır.Kargo şirketlerince çantanın nasıl taşınacağına kadar sürecteki her işlem sonucu düşünülerek numene hazırlanır ve üretime geçilir.

DSS reklam olarak firmamız, 2008 yılında başlamış olduğu polietilen köpük çalışmalarına, her türlü medikal ve elektronik malzemelerin korunması acısından köpük malzemesini müşterilerimizin ihtiyaç duydukları sekilde tasarımını hazırlar ve numune çalışması yaparak sonuca hatasız olarak ulaşmaktayız. Müşteri memnunıyeti en öenm verdiğimiz noktadır.Tahlil ve labaratuvar çantalarında son çalışmalarımız.

GELİŞİM TIP LAB. (KIZILTOPRAK)

HİPOKRAT LAB. (KIZILTOPRAK)

ÇAĞLAR TIP (ŞANLIURFA)

polietilen kopuk canta 001 Polietilen Köpük Çanta

Köpük yukarıdan görünümüdür.Resimde görüldüğü üzere kan tüplerinin ıkıserlı sıra halınde

tasınabılecegı ,idrar kutuları ıcın 2 bölüm ve ortada buzluk konulacağı şekilde tasarlanmıstır.

Ayrıca çanta ıcıne yerleştirildikten sonra üstten gelen darbeler ıcınde ayrıca kapağı bulunmaktadır.

Labaratuvar tahlil çantası öncelikle idrar ve yan tüplerinin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde gideceği yere ulaşmasında korunaklı bır çantadır.Çanta içindeki polietilen köpük malzememiz dilediğiniz ebat ve ölçülerde tasarımı yapılır.Değişik çaptaki kan tüplerinin dahi hiç sıkıntı cekmeden içerisinde muhafaza etmesındekı en büyük özelliği köpüğün esnekliğinin olmasıdır.orta kısmındakı buzluk  ise kanın pıhtılaşmaması için tüplerin soğuk bir şekilde muhafazasını sağlar. Esneklik ve kavrama özelliği olduğu için köpüğün içine yerlestirilen tüpler çanta ters çevrildiğinde bile düşmemekte ve buda malzememızın ne kadar doğru bir malzene oldugunun göstergesidir.DSS REKLAM

Firmamız polietilen köpük malzemesiyle dilediğiniz ve ihtiyaç duydugunuz alanda sizlere en uygun ve ihtiyaç duyulan düzeyde tasarım yaparak sonuca ulaşmaktadır.İşyerinizde birebir randevu talep ederık size örnek çalışmalarımızı tanıtabılır ve sizinde ıhtıyac duydugunuz urune daha sağlıklı bir şekilde karar vermenızde etken yaratmaktayız.Elektronik ve tıbbı labaratuvar malzemelerin tahlil çantası  tasarım ve ambalajında ayrıca  taşınmasında tek çözüm. POLİETİLEN KÖPÜK- DSS REKLAM